Dbamy o zdrowie naszych Klientów oraz pracowników 0

Szanowni Państwo,

W związku z nadzwyczajnym czasem jaki panuje obecnie, chcemy Was zapewnić, że nasze usługi będą Państwu dostarczane w niezmiennej formie. Rozumiemy, że teraz jak jeszcze nigdy wcześniej zależy Wam na bezawaryjnym dostępie do Internetu, Telewizji oraz telefonii stacjonarnej, dlatego każdy z naszych działów pracuje w standardowych godzinach pracy i służy pomocą telefonicznie, mailowo oraz poprzez komunikator dostępny na naszej stronie WWW.

Dbamy o zdrowie naszych Klientów oraz pracowników, dlatego zapewniamy:

- pracę zdalną dla wszystkich działów, które w razie pytań są do Państwa dyspozycji,

- niezmieniony czas pracy instalatorów, którzy od poniedziałku do piątku dokonują montażu u nowych Abonentów oraz dokonują wymaganych prac technicznych u obecnych Klientów. Każdy z techników wyposażony jest w specjalne środki higieniczne i sanitarne, aby zarówno ich, jak i Państwa zdrowie było zabezpieczone.

Zdalnie możemy odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i sugestie. Dlatego apelujemy, abyście zostali w domach i kontaktowali się z nami poprzez e-maile, telefony bądź komunikatory internetowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę i stałą możliwość kontaktu z nami, mimo tych nadzwyczajnych dla nas warunków pracy. Poniżej przedstawiamy dane kontaktowe do naszych pracowników:

Dział handlowy: 22 211 34 34 wew. 121 oraz dspo@supermedia.pl

Dział utrzymania klienta: 22 211 34 34 wew. 111 oraz duk@supermedia.pl

Dział obsługi klienta: 22 211 34 34 wew. 113 oraz dok@supermedia.pl

Dział windykacji: 22 211 34 34 wew. 114 oraz windykacja@supermedia.pl

Dział obsługi technicznej: 22 211 34 34 wew. 115 oraz dot@supermedia.pl

Do składania zamówień zachęcamy poprzez sklep online: https://supermedia.pl/ lub nasz profil FB

Informacje dotyczące trwających kontraktów, mogą Państwo całodobowo zweryfikować w Panelu Klienta Supermedia: www.portal.supermedia.pl

Zachęcamy również nowych i obecnych Klientów do skorzystania z promocji #zostańwdomu z Supermedia. Dzięki niej, bogate pakiety telewizyjne wraz z łączem internetowym 300 Mb/s oferujemy w cenie 44,99 zł. Pełen zakres promocji dostępny jest w naszym sklepie online: https://supermedia.pl/pl/c/Pakiety/30

Życzymy Państwu zdrowia i spokoju w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Supermedia

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl