Internet PRO - czym się różni od standardowego internetu? 0
Internet PRO - czym się różni od standardowego internetu?

 

Czym różni się standardowy internet i Internet PRO?

 

Nie wszystkie czynności które wykonujemy korzystając z internetu obciążają łącze w równomierny sposób, ale też nie każda aktywność jest dla nas priorytetowa. Wideokonferencja jest prawdopodobnie ważniejsza niż pobierana w danym momencie aktualizacja. Bardzo często zdarza się, że z internetu korzysta kilku domowników co skutkuje obciążeniem łącza i utratą jakości. 

 

 

 

W standardowym internecie wszystkie aktywności obciążają łączę niezależnie od tego która czynność jest dla Ciebie ważniejsza w danym momencie.

Załóżmy, że prowadzisz transmisje live dla swojej społeczności i zależy Ci aby w trakcie nic się nie zacinało. Jeśli inny domownik włączy film, który wymaga większej przepustowości, jakość transmisji live ulegnie pogorszeniu (infografika powyżej). Router dokłada wszelkich starań, aby podzielić dostępną przepustowość między dwie usługi, nie biorąc pod uwagę, która jest ważniejsza.

W internecie PRO, nadany priorytet dla transmisji live w mediach społecznościowych powoduje, że film nie wpłynie na jakość transmisji.

 

  

Bądź PRO!

Aktualnie możesz wybrać dwa priorytety:

 

Internet Home Office PRO

(priorytet dla serwisów/aplikacji do wideokonferencji)

PREMIERA WKRÓTCE

 

Wybierz internet PRO i zapomnij u utracie jakości połączenia przy Twoich priorytetach!

 

Sprawdź Internet PRO

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl