Nowa odsłona telewizji mobilnej SUPERMEDIA GO 0

Nowa odsłona telewizji mobilnej SUPERMEDIA GO już dostępna.

 

Wybór audycji po jej emisji, przewijanie programu

Wybór audycji po jej emisji, przewijanie programu

 

Możliwość oglądania w dowolnym momencie programu, który był nadawany w ciągu ostatnich 3 dni. Jeśli w poniedziałkowy dzień w pracy będziesz chciał obejrzeć sobotnie kino akcji lub inny program nadawany w ciągu ostatnich 3 dni, będziesz miał taką możliwość. Funkcja umożliwiająca przesunięcie odtwarzanego programu telewizyjnego do dowolnego momentu wstecz lub w przód. Innymi słowy – wybierasz program, który Cię interesuje, a był już nadawany i możesz cieszyć się oglądając go jak chcesz, od dowolnego momentu bez ograniczeń.

Nagrywarka

 

Opcję nagrywania programu możesz włączyć podczas jego oglądania lub zaplanować ją z wyprzedzeniem. Nagranie obejrzysz kiedy chcesz w przeciągu 30 dni. Nie przegapisz swojej ulubionej audycji, a zapis pliku w chmurze nie spowoduje zapełnienia dysku.

Nagrywarka

Nowa lista kanałów

Nowa lista kanałów

 

Z nową listą kanałów zawsze będziesz na bieżąco, znajdziesz w niej najlepsze kanały sportowe takie jak ELEVEN SPORTS i EUROSPORT, programy popularno-naukowe, muzyczne i wiele wiele innych najczęściej oglądanych kanałów. To wszystko możesz oglądać wszędzie gdzie jesteś. Całą listę kanałów sprawdź tutaj.

 

 

Nie masz jeszcze telewizji mobilnej SUPERMEDIA GO

 

zmień pakiet już dziś.

 

 

 

Ściągnij nową odsłonę aplikacji

 

 

 

 

Supermedia

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl