SUPERMEDIA z ofertą o tematyce Gamingowej 0
SUPERMEDIA z ofertą o tematyce Gamingowej

SUPERMEDIA z ofertą o tematyce Gamingowej

 

W związku z rozwojem technologii, coraz więcej głównie młodych Widzów poszukuje w telewizji inspiracji dotyczących gier komputerowych. Wychodząc naprzeciw temu zainteresowaniu, jako jeden z nielicznych Operatorów na rynku wprowadziliśmy do podstawy kanałowej (Smart TV) aż trzy programy o tematyce gamingowej:

 

GAMETOON- kanał o tematyce e-sport i gier komputerowych. W programie zobaczymy zapowiedzi najnowszych gier, rozgrywki z udziałem youtuberów i streamerów oraz relacje z turniejów e-sportowych. Kanał jest dostępny w pakiecie podstawowym Smart. Pozycja na liście kanałów CATV nr 93, IPTV z usługą Replay nr 110.


E-SPORT - kanał poświęcony tematyce sportów elektronicznych. Rozgrywki e-sportowe i relacje ze światowych turniejów to ramówka programu. Poza wspomnianymi turniejami, znajdziemy wszystko o świecie e-sportu między innymi programy rozrywkowe, dokumentalne, talk-show Pozycja na liście kanałów CATV nr 102, IPTV z usługą Replay nr 108.


POLSAT GAME- to kanał poświęcony e-graczom i rozgrywkom e-sportu oraz nowinkom ze świata gier. Dodatkowo na tym kanale pojawiają się najlepsze produkcje anime (m.in. „Dragon Ball Super”). Nie zabraknie również programów skierowanych do młodszych widzów, które zaproponują naukę z wykorzystaniem gier. Kanał jest dostępny w pakiecie podstawowym Smart. Pozycja na liście kanałów CATV nr 113, IPTV z usługą Replay nr 107.

to kanał poświęcony e-graczom i rozgrywkom e-sportu oraz nowinkom ze świata gier. Dodatkowo na tym kanale pojawiają się najlepsze produkcje anime (m.in. „Dragon Ball Super”). Nie zabraknie również programów skierowanych do młodszych widzów, które zaproponują naukę z wykorzystaniem gier. Kanał jest dostępny w pakiecie podstawowym Smart. Pozycja na liście kanałów CATV nr 113, IPTV z usługą Replay nr 107.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/174882/polsat-rodzina-i-polsat-games-w-sieci-supermedia.html

 

Dzięki temu, każdy miłośnik wirtualnej rzeczywistości będzie mógł odkrywać ją nie tylko z poziomu samodzielnej gry, ale również obserwując najlepszych graczy na świecie. Dzięki dostępowi do naszych programów, każdy zapalony gracz będzie na bieżąco z nowinkami technicznymi, recenzjami gier i rozgrywanymi turniejami w skonstruowanym na wirtualnej platformie świecie.

 

W realizacji pasji do gier Supermedia proponuje również najlepszą na rynku ofertę internetu światłowodowego skierowaną dla miłośników Gier Online.

Promocja "Internet dla Graczy" o prędkość 150/30 Mbps w cenie 29 zł/m-c każdego zbliży do mistrzostwa w grach komputerowych!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl