SuperWiFi 0

Mieszkasz w dużym mieszkaniu i masz problem z zasięgiem WiFI?

Masz komputer stacjonarny i nie chcesz ciągnąc dodatkowego okablowania aby go połączyć?

To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

Internet bezprzewodowy czasami pozostawia wiele do życzenia w szczególności w dużym mieszaniu. Na zasięg WiFi ma wpływ kilka czynników takich jak grubość ściany, odległość od routera, zakłócenia radiowe. Aby uniknąć problemu z internetem bezprzewodowym wprowadziliśmy usługę SuperWiFi, która wzmacniania sygnał WiFi w całym domu.

Zerwane połączenie, niska wartość pobierania i wysyłania danych, problemy z załadowaniem się treści internetowych- dotyka to wielu użytkowników sieci bezprzewodowej. Jeśli problemy te wynikają z jakości sygnału, skutecznym rozwiązaniem jest podłączenie do gniazdka wzmacniacza WIFI. Jest to sprzęt uniwersalny, kompatybilny z każdym rodzajem routera.

 

Powielacz sieci WIFI rozsyła sygnał do pomieszczeń oraz przestrzeni (balkon lub ogród), w których z przyczyn technicznych nie dochodził zasięg. Dzięki antenom, które przechwytują pierwotny sygnał, a następnie powielają go, dociera on do punktów docelowych. Dzięki temu, Internet działa na dowolnych urządzeniach mobilnych na całej przestrzeni Twojego domu. Odległość w jakiej możesz korzystać z bezprzewodowej sieci wzrasta nawet do 200 metrów!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl