Supermedia GO już dostępne 1
Supermedia GO już dostępne

Supermedia GO – nowa usługa wraz z aplikacją mobilną dla Abonentów firmy Supermedia

Aplikacja mobilna daje możliwość Abonentom Supermedia oglądanie na smartfonie lub tablecie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo. Dzięki nowej usłudze SupermediaGO klienci Supermedia uzyskują dostęp do wybranych kanałów telewizyjnych. Aktualna lista dostępnych kanałów telewizyjnych znajduje się na stronie www.supermediago.pl.

 

Główne funkcjonalności aplikacji SupermediaGO

Aplikacja SupermediaGO umożliwia klientowi dostęp do oferty telewizyjnej na trzech urządzeniach mobilnych, którą jednocześnie w tym samym czasie można oglądać na jednym urządzeniu.

  • Podgląd oferty dostępnych kanałów telewizyjnych bez potrzeby logowania
  • Rekomendowane najlepsze audycje telewizyjne, seriale, filmy (zakładka Moje Listy w Menu Głównym aplikacji oznaczone jako Rekomendowane dla Ciebie)
  • Proponowane na podstawie statystyk oglądalności najpopularniejsze pozycje programowe (zakładka Moje Listy w Menu Głównym aplikacji oznaczone jako najpopularniejsze kanały)
  • Program telewizyjny wraz ze szczegółowymi opisami poszczególnych pozycji programowych dla wszystkich kanałów dostępnych dla użytkownika (zakładka Teraz w TV w Menu Głównym aplikacji)

 

Dostęp do usługi SupermediaGO

Zamawiając usługę klient otrzymuje dostęp do wszystkich 30 kanałów dostępnych w usłudze SupermediaGO poprzez aplikację mobilna dostępną na platformy systemowe Android i iOS oraz Portal www supermediago.pl.

Aplikacje Android dostępne są dla każdego w sklepie Google PlayStore oraz Apple AppStore. wersja 4.4 lub wyższa oraz iOS wersja 8.x lub wyższa) oraz aktywne konto w Portalu klienta Supermedia.

Użytkownik może oglądać dostępne pozycje programowe będąc podłączonym do osiedlowej sieci Internet Supermedia (urządzenia klienta lub urządzenia pośredniczące klienta (routery) mają adresację należącą do sieci osiedlowych Supermedia)(wyłączona z tego jest sieć hotspot TanioNet oraz łącza komercyjne Supermedia).

Aplikacja SupermediaGO jest dostępna dla abonentów usług Internetu Supermedia. Użytkownik musi posiadać aktywną umowę na powyższą usługę.

Z uwagi na ochronę praw i treści nadawanych materiałów aplikacja mobilna działa tylko i wyłącznie na urządzeniach z niemodyfikowanym systemem operacyjnym. Instalując aplikację SupermediaGO klient Supermedia akceptuje Regulamin usługi supermediaGO.

Aplikację supermediaGO można pobrać bezpłatnie.

 

Logowanie do usługi SupermediaGO

Warunkiem uzyskania dostępu przez klienta do aplikacji mobilnej SupermediaGO jest posiadanie aktywnego konta w Portalu klienta Supermedia – https://portal.supermedia.pl

Mając aktywna usługę SupermediaGO i znając swój numer klienta (ID Klienta), podany na umowie lub wskazany do wysyłki faktur elektronicznych adres email Abonent Supermedia może założyć konto w Portalu Klienta i uzyskać dostęp do usługi SupermediaGO.

Logowania do aplikacji SupermediaGO odbywa się za pomocą nr klienta jako login oraz hasła takiego samego jak używane w przypadku dostępu do Portalu klienta Supermedia.

Zmiana hasła w Portalu Klienta zmienia hasło w usłudze SupermediaGO.

Komentarze do wpisu (1)

22 lutego 2018

Aplikacja działa bardzo stabilnie i co aż zaskakujące z bardzo dobrą jakością. Buforowanie trwa około 5 sekund co może być utrudnieniem na samym początku oglądania ale może to wina sieci gdy jadę metrem. Bardzo dobrze przygotowana apka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl