Telewizja Replay 1
Telewizja Replay

7 powodów, dla których nowa usługa Replay jest idealna dla Ciebie

Wyobraź sobie, że możesz oglądać ulubione programy telewizyjne, kiedy tylko chcesz. Nie musisz się spieszyć i pamiętać o godzinie emisji filmu, który planowałeś obejrzeć. Nie musisz się obawiać, że podczas przerwy na reklamę przełączysz kanał i nie zdążysz na kontynuację programu. Możesz wybierać, co i kiedy będziesz oglądać. Brzmi cudownie, prawda? I nie jest to wcale odległa wizja. Replay od Supermedia, to nowa usługa, która na zawsze zrewolucjonizuje sposób, w jaki oglądasz telewizję. Poniżej przedstawiamy jedynie siedem głównych powodów, które czynią z Replay rozwiązanie doskonałe dla Ciebie i Twojej rodziny. Jesteśmy pewni, że znajdziesz ich więcej.

 

Powód 1: nigdy więcej niczego nie przegapisz

 


Mimo, że oglądanie telewizji ma na celu nas zrelaksować, czasami bywa wręcz odwrotnie. Szczególnie, jeśli od kilku dni planujesz obejrzeć premierę telewizyjną długo wyczekiwanego filmu lub kolejny odcinek serialu, a potem coś Cię od niego odciąga lub w natłoku obowiązków o nim  zapominasz. Albo kiedy przygotowujesz herbatę w kuchni i spóźniasz się na pierwsze minuty programu. Niekiedy przeoczysz najważniejsze momenty filmu, bo osoba, z którą go oglądasz, zawzięcie dyskutuje i zadaje mnóstwo pytań o fabułę. Pewnie wiele osób zgodzi się z nami w kwestii, iż nie ma nic gorszego niż przegapić zakończenie filmu, ponieważ ostatnia reklama się dłużyła i wyszliśmy na chwilę do innego pokoju lub przełączyliśmy w zniecierpliwieniu kanał na kilka minut.

Replay pozwoli Ci zapomnieć o takich sytuacjach. Będziesz mógł przewinąć program w trakcie oglądania, do momentu, który Ci odpowiada. Ale to nie wszystko - będziesz mógł także oglądać programy wyemitowane nawet kilka dni temu. Dzięki temu nie przegapisz tego, co chciałeś obejrzeć, nawet jeśli z jakiś powodów czas emisji Ci nie odpowiada. A jeśli chcesz zobaczyć program po dłuższym czasie lub powtórnie - możesz go nagrać.

Powód 2: oszczędzisz czas

 

Czy wiesz, że przeciętna osoba spędza średnio ponad 20 minut dziennie na poszukiwaniu odpowiedniego filmu lub programu dla siebie? Oznacza to, że tracimy nawet 100 godzin rocznie, jedynie “przerzucając” kanały. Sto godzin, które moglibyśmy wykorzystać, na wiele dużo bardziej interesujących czynności. Czy znajome jest Ci zjawisko zappingu? To właśnie oglądanie telewizji, “skacząc” po kanałach w ucieczce przed blokami reklamowymi. Niektórzy potrafią spędzać w ten sposób cały wieczór i nie obejrzeć nawet jednego pełnego programu.


Na szczęście Replay umożliwi Ci oglądanie jedynie tego, na co masz ochotę i co naprawdę Cię interesuje. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł przeznaczyć na inne czynności lub na oglądanie jeszcze większej ilości wartościowych dla Ciebie programów. Nie będziesz już musiał planować dnia czy tygodnia wokół telewizji i swoich ulubionych seriali. Teraz możesz obejrzeć je w dogodnym dla siebie terminie.

Powód 3: stworzysz własną kolekcję filmów i seriali, prawdziwe domowe kino


Replay od Supermedia umożliwi Ci stworzenie własnej kolekcji filmów, seriali i programów. Nagrywaj lub zaplanuj nagranie wszystkiego, co chcesz zachować. Superbox Replay umożliwia nagrywanie na dysku, którego pojemność możesz zmieniać w zależności od potrzeb. Dzięki temu z opcji nagrywania skorzystają również pozostali członkowie rodziny, a Ty będziesz mógł zachować wszystkie swoje ulubione programy. Dodatkowo opcja multibox pozwala na odtwarzanie nagranych audycji na wszystkich telewizorach w domu.

 

Powód 4: dostosujesz telewizję do swoich potrzeb

Dzięki Replay, sposób w jaki dotychczas oglądałeś telewizję zmieni się diametralnie - na lepsze. Nie będziesz musiał dostosowywać się ani planować swojego dnia wokół ramówki telewizyjnej. Teraz będziesz mógł skorzystać z nowej telewizji - elastycznej, dopasowanej do Ciebie i Twoich potrzeb. Telewizji, która umożliwia oglądanie na żądanie interesujących Cię treści.


Wybierasz to, co najbardziej Cię interesuje. Wybierasz także, kiedy i w jaki sposób oglądasz filmy, programy czy seriale. Chcesz podzielić długi film na części i obejrzeć go w ciągu dwóch dni? Replay Ci to umożliwi. Wolisz zobaczyć cały sezon Twojego ulubionego serialu podczas jednego weekendu? W łatwy sposób nagrasz wszystkie odcinki i odtworzysz je na dowolnym telewizorze w domu. Masz zajęcia jogi lub spotkanie z przyjaciółmi w czasie, kiedy w telewizji emitowany jest Twój ulubiony teleturniej? Możesz obejrzeć go wtedy, kiedy będziesz mieć wolną chwilę. Replay od Supermedia daje Ci jeszcze inne opcje wyboru. To Ty zadecydujesz, jaka ilość programów czy pojemność dysku jest dla Ciebie odpowiednia i dopasujesz usługę do potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

 

Powód 5: zrobisz sobie przerwę, kiedy tylko będziesz chciał

Jeśli w trakcie filmu ktoś do Ciebie zadzwoni, będziesz chciał przygotować sobie coś do jedzenia albo po prostu zrobić przerwę, wystarczy, że naciśniesz pauzę. Już nie musisz czekać na przerwę reklamową, żeby skorzystać z toalety czy wyjść z psem na spacer. Znajomi złożyli Ci niezapowiedzianą wizytę? Teraz będziesz mógł poświęcić im całą uwagę, zatrzymać program i wznowić oglądanie po ich wyjściu. Może też zdarzyć się, że po prostu będziesz zbyt zmęczony, żeby obejrzeć cały film, który zaczął się o północy. Replay pozwoli Ci odłożyć oglądanie na później lub inny dzień.

Powód 6: obejrzysz ulubione seriale w rodzinnym gronie lub z przyjaciółmi

Według ostatnich danych, coraz więcej ludzi preferuje tzw. binge watching, czyli oglądanie kilku odcinków lub całego sezonu serialu podczas jednego wieczoru czy weekendu. Dla wielu osób zazwyczaj wiąże się to z samotnym siedzeniem przed laptopem lub telefonem, ponieważ ciężko jest zebrać całą rodzinę na maraton kilku odcinków serialu, który akurat jest w telewizji.

Z Replay zorganizowanie wieczoru filmowego będzie dużo łatwiejsze. W prosty sposób możesz nagrać odcinki wybranego serialu, nawet jeśli podczas jego emisji nie było Cię w domu. Możesz także skompletować kolekcję idealnych filmów na wieczór horrorów czy wspólne oglądanie komedii romantycznych. A potem wystarczy jedynie zaprosić rodzinę lub znajomych na seans.

Powód 7: będziesz mógł naprawdę się zrelaksować

To najważniejszy ze wszystkich powodów. Telewizja ma być źródłem rozrywki i relaksu. Wybór programów, które Cię interesują, pozwoli Ci uniknąć sytuacji, kiedy zniecierpliwiony pomyślisz, że “znowu nic nie ma w telewizji”. Zniknie presja czasowa związana z obawą przed przegapieniem swojego ulubionego serialu. A dzięki nagrywarce i usłudze multiboxnie będziesz musiał “walczyć” z pozostałymi domownikami o pilota. To wszystko sprawi, że będziesz czerpać z oglądania telewizji samą radość, a spędzanie czasu w ten sposób będzie Cię relaksować a nie frustrować.

Nowe spojrzenie na telewizję

Nowa, dopasowana do Twoich potrzeb telewizja jest teraz na wyciągnięcie ręki. Replay pozwoli Ci przejąć kontrolę nad tym, co i kiedy oglądasz, być zawsze na bieżąco z najnowszymi serialami, zachować ulubione programy czy przewinąć film, którego fragment przegapiłeś. Ciesz się rewolucyjną telewizją na miarę XXI wieku.

Jesteś zainteresowany usługą Replay? Skontaktuj się z nami. Zadzwoń +48 22 211 34 34 lub napisz do nas dh@supermedia.pl.

 

 

Komentarze do wpisu (1)

22 lutego 2018

Fantastyczna usługa. Nawet nie spodziewałem się że tak łatwo i intuicyjnie można zatrzymywać, cofać i zarządzać programami. Oglądanie filmów czy też programów sportowych nabrało nowego wymiaru. Absolutnie polecam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl