SupermediaGO

SupermediaGO – aplikacja mobilna dla Abonentów Supermedia

Aplikacja mobilna daje możliwość Abonentom Supermedia oglądanie na smartfonie lub tablecie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo. Dzięki nowej usłudze SupermediaGO klienci Supermedia uzyskują dostęp do wybranych kanałów telewizyjnych. Aktualna lista dostępnych kanałów telewizyjnych znajduje się na stronie www.supermediago.pl.

Główne funkcjonalności telewizji mobilnej SupermediaGO

Aplikacja SupermediaGO umożliwia Klientowi dostęp do oferty telewizyjnej na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie.

  • Podgląd oferty dostępnych kanałów telewizyjnych bez potrzeby logowania
  • Rekomendowane najlepsze audycje telewizyjne, seriale, filmy (zakładka Moje Listy w Menu Głównym aplikacji oznaczone jako Rekomendowane dla Ciebie)
  • Proponowane na podstawie statystyk oglądalności najpopularniejsze pozycje programowe (zakładka Moje Listy w Menu Głównym aplikacji oznaczone jako najpopularniejsze kanały)
  • Program telewizyjny wraz ze szczegółowymi opisami poszczególnych pozycji programowych dla wszystkich kanałów dostępnych dla użytkownika (zakładka Teraz w TV w Menu Głównym aplikacji)

 

Dostęp do usługi SupermediaGO

Zamawiając usługę Klient otrzymuje dostęp do wszystkich 54 kanałów dostępnych w usłudze SupermediaGO poprzez aplikację mobilna dostępną na platformy systemowe Android i iOS oraz Portal supermediago.pl.

Aplikacja dostępna jest dla każdego w sklepie Google PlayStore oraz Apple AppStore (Android wersja 8.0 lub wyższa oraz iOS wersja 12 lub wyższa) posiadającego aktywne konto w Portalu Klienta Supermedia.

Użytkownik musi posiadać aktywną umowę z usługą SupermediaGO.

Z uwagi na ochronę praw i treści nadawanych materiałów aplikacja mobilna działa tylko i wyłącznie na urządzeniach z niemodyfikowanym systemem operacyjnym. Instalując aplikację SupermediaGO klient Supermedia akceptuje Regulamin usługi SupermediaGO.

Aplikację supermediaGO można pobrać bezpłatnie.

 

Logowanie do usługi SupermediaGO

Warunkiem uzyskania dostępu przez Klienta do aplikacji mobilnej SupermediaGO jest posiadanie aktywnego konta w Portalu Klienta Supermedia – https://portal.supermedia.pl

Mając aktywne konto na Portalu Klienta i znając swój numer Klienta (ID klienta), podany na umowie lub adres mail wskazany do wysyłki faktur elektronicznych, Abonent Supermedia może założyć konto w Portalu Klienta i uzyskać dostęp do usługi SupermediaGO.

Logowania do aplikacji SupermediaGO odbywa się za pomocą nr Klienta jako login oraz hasła takiego samego jak używane w przypadku dostępu do Portalu Klienta Supermedia.

Zmiana hasła w Portalu Klienta zmienia hasło w usłudze SupermediaGO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl