Safe Home

safehome.jpg
  • nowość
Abonament miesięczny: 15,99 zł 15.99
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Imou Ranger 2 4 MP

Kamera która zadba o bezpieczeństwo w Twoim domu. W każdym momencie możesz zerknąć do aplikacji mobilnej i zobaczyć co aktualnie dzieje się w mieszkaniu. Pomoże Ci to w pilnowaniu dzieci lub pupila oraz w odpowiednim momencie dowiesz się o nieproszonym gościu.  

 

 

 

Nowoczesny, obrotowy obiektyw

Obiektyw kamery obraca się do 355 stopni w poziomie i do 80 stopni w pionie. Dzięki temu możesz prześledzić każdy zakątek pokoju, w którym umieścisz Safe Home. Rozdzielczość QHD zapewnia wysokiej jakości obraz, na którym dostrzeżesz każdy szczegół. Nie spowoduje to jednak wysokiej wagi plików, ponieważ urządzenie zostało wyposażone w kodek H.265, który zmniejsza rozmiar plików o połowę!

Tryb nocny

Safe Home pozwoli kontrolować Twój dom w nocy lub ciemnych pomieszczeniach, wbudowanie diody IR i nowoczesny algorytm podczerwieni zapewniają wysoką jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.

    

 

Wykrywanie ludzi i inteligentne śledzenie 

Urządzenie wykryje obiekty o ludzkich kształtach i natychmiast wyśle powiadomienie na Twój smartfon. Po wykryciu obiektu kamera śledzi ruch i nagrywa intruza, a Ty z poziomu aplikacji możesz włączyć syrenę alarmową i zapobiec kradzieży.

Safe Home wyśle Ci powiadomienie alarmowe gdy pojawią się niepokojące dźwięki np. płacz dziecka lub hałas włamywacza.

  

Obustronna komunikacja

Za pomocą wbudowanego głośnika i mikrofonu możesz powiedzieć coś do dziecka lub uspokoić swojego pupila.

 

 

 

Zapis nagrań

Nagrania możesz zapisać na karcie SD lub w wirtualnej chmurze Imou. Chmura zapewnia bezpieczeństwo nagrań w przypadku kradzieży lub zniszczenia kamery.

Maska prywatności

Za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji mobilnej możesz zapewnić prywatność sobie lub innym domownikom. Kamera wejdzie w tryb prywatności i nie będzie rejestrować i zapisywać obrazu, jak i dźwięku.
   

  

 

Dodatkowe informacje

Miesięczny abonament 15,99 zł
Inni zamówili
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl