Wi-Fi Everywhere

everywhere.jpg
  • nowość
Abonament miesięczny: 29,99 zł 29.99
ilość szt.

Opis

Wi-Fi Everywhere zapewni silny zasięg wi-fi w każdej zakątku Twojego mieszkania!

Dwa urządzenia w technologii Mesh zapewniają zasięg nawet do 400 m2. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli mieszkań lub biur o dużej powierzchni.


 

 

Wysoka stabilność wi-fi w systemie Mesh

System Mesh powoduje, że urządzenia stale ze sobą współpracują, dzięki temu użytkownik ma wrażenie, że łączy się cały czas z jednym punktem dostępowym i nie traci połączenia z siecią wi-fi.  

Urządzenia sterują pasmem 2.4 GHz oraz 5 GHz osiągając przy tym prędkość do 2,2 Gb/s. System automatycznie przełącza się między pasmami na takie które jest dla Ciebie najkorzystniejsze w danym momencie.

Bezdotykowe połączenie z wi-fi

Dzięki funkcji Huawei Share nie musisz ręcznie wpisywać hasła do wi-fi, wystarczy położyć smartfon z systemem Android na urządzeniu a sieć bezprzewodowa połączy się samoczynnie. 

 

Szybka i łatwa konfiguracja

Urządzania skonfigurujesz za pomocą smartfona lub komputera. Wystarczy, że podłączysz się do sieci Wi-Fi a zostaniesz przekierowany do strony konfiguracji. Po ustawieniu nazwy sieci oraz hasła, Wi-Fi Everywhere jest skonfigurowane. Rozmieść urządzenia w miejscach w których chcesz wzmocnić zasięg i zapomnij o martwych strefach wi-fi.  

 

Zarządzanie siecią Wi-Fi z poziomu aplikacji

Możesz zarządzać swoją siecią Wi-Fi z poziomu aplikacji mobilne Huawei Al Life. Apka pozwala na ustawienie najważniejszych parametrów sieci, ustawienie limitów prędkości, kontrole rodzicielską oraz ustawienie punktu dostępu dla gości!

 

  

 

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

System zabezpieczeń Huawei HomeSec certyfikowany przez Unię Europejską pod kątem zgodności z RODO.

 

   

 

Skorzystaj z Wi-Fi Everywhere i zapomnij o problemach z Wi-Fi w Twoim domu!

 

 

 

Instrukcja

 

Pliki do pobrania:

Dodatkowe informacje

Opłata jednorazowa doliczona do faktury 60 zł instalacja
Miesięczny abonament 29,99 zł
Inni zamówili
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl