Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od Umowy

1.  Jeżeli w ciągu 14 dni od momentu podpisania Umowy (dostarczonej przez naszego pracownika do Twojego domu) uznasz, że jednak nie chcesz być naszym Klientem – masz prawo do odstąpienia od niej. Nie musisz nam przekazywać informacji dlaczego się na to decydujesz, choć będziemy Ci bardzo wdzięczni jeżeli zechcesz podzielić się z nami powodami swojej decyzji. Dzięki temu będziemy mogli ulepszyć jakość świadczonych usług i może kiedyś ponownie zechcesz być naszym Klientem. Pamiętaj, że jeżeli podpisanie Umowy nastąpiło w naszym biurze handlowym, takie prawo Ci nie przysługuje.

2.   Aby odstąpić od Umowy wypełnij pisemne oświadczenie (jego wzór znajdziesz na końcu Regulaminu), a następnie wyślij lub dostarcz osobiście na adres naszego biura handlowego: Supermedia Sp. z o.o.,
ul. Kamionkowska 45, 03-812 Warszawa. Pamiętaj, że w przypadku wysłania listu liczy się data stempla pocztowego.

3.  Pamiętaj jednak, że jeżeli złożyłeś wyraźne żądanie rozpoczęcia świadczenia Usługi / Usług przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy, odstępując od Umowy będziesz musiał ponieść koszt świadczonych usług za czas do odstąpienia od Umowy, w tym koszty instalacji urządzeń, jeżeli były dokonywane przez nas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl