Safe Home Plus

plus.jpg
  • nowość
Abonament miesięczny: 25,99 zł 25.99
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

 

Imou Ranger PRO

Kamera zapewni bezpieczeństwo w Twoim domu. W każdym momencie możesz sprawdzić jak bawią się dzieci lub czy Twój pupil nie rozszarpał kolejnej poduszki. W razie włamania otrzymujesz natychmiastowe powiadomienie, które pozwoli Ci na natychmiastową interwencje.

 

 

Obrotowy obiektyw z jakością full HD

Safe Home Plus zapewni krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości Full HD, zarówno w dzień jak i w nocy. Obiektyw możesz obrócić od 0 stopni do 355 stopni w poziomie oraz od -5 stopni do 90 stopni w pionie. Dwie powyższe funkcje pozwolą Ci kontrolować każdy zakątek pomieszczenia o każdej porze dnia i nocy. Możesz obracać obiektywem z poziomu aplikacji mobilnej.

Tryb nocny

Umieszczone w kamerze diody umożliwiają śledzenie obrazu w ciemnych lub słabo oświetlonych pomieszczeniach.

 

 

Inteligentne śledzenie i powiadomienia

Urządzenie posiada zaawansowany algorytm śledzący obiekty i osoby. Po wykryciu ruchu na Twoim smartphonie pojawi się powiadomienie

Dwukierunkowa komunikacja

Uspokojenie pupila lub rozmowa z dzieckiem za pomocą jednego kliknięcia. Wbudowany mikrofon i głośnik pozwala na obustronną komunikacje.

 

 

 

Zapis na microSD lub w chmurze

Kamera umożliwia zapis nagrania na microSD lub w chmurzę Imou. Chmura zapewnia bezpieczeństwo nagrań w przypadku kradzieży lub zniszczenia sprzętu. Mimo wysokiej jakości Full HD pliki nie ważą wiele, nowoczesna kompresja H.265 zmniejsza wagę plików dzięki czemu nagrasz dwa razy więcej materiałów.

Maska prywatności

Za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji mobilnej możesz zapewnić prywatność sobie lub innym domownikom. Kamera wejdzie w tryb prywatności i nie będzie rejestrować i zapisywać obrazu jak i dźwięku.

   

 

 

Dodatkowe informacje

Miesięczny abonament 25,99 zł
Inni zamówili
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl